01 / 01

HAKKIMIZDA

.

SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti.'nin başarılı firma geçmişi 1990 yılında başlar. Mütevazı bir atölyeden yola çıkılarak geride bırakılan yıllar aslında Türk İnşaat sektörünün de yurt içinde hızla geliştiği ve yurt dışı pazarlarında Türk inşaat firmalarının öncelikle tercih edilen firmalar olacağı müjdesini veren yıllardı. Geçen zaman içinde SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti. bitirdiği her projeyi hedefine ulaşmak için bir adım olarak görmüştür. Bu gün İZMİR’ deki tesisleri, tecrübeli ve özverili kadrosu ile SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti. aynı istekle hedefinde ilerlemeye devam etmektedir.
SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti.; yeniliğe gelişime açık şirket kültürü, çağdaş global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile kalite ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Kalitesi, güvenirliliği, kullandığı teknoloji ve özel çözümler üretme gücü ile Pazar payını sürekli genişletmektedir. Sipariş üzerine üretim yapan, her yapı için kendine özel, üstün nitelikli ve ileri teknoloji gerektiren çağdaş çözümler sunar. Pazar içerisinde taahhütlerini, tasarımından başlayarak imalat ve montaj hizmetlerini de kapsayacak şekilde anahtar teslimi tamamlayarak hizmet verebilen bir kuruluştur.

En son teknoloji ile üretim yapılan fabrikasında, cephe kaplamaları ve alüminyum giydirme cepheler, toz boya ve eloksallı, ısı bari yerli her çeşit alüminyum doğrama, alüminyum louvre, kompoze alüminyum levha (alucobond-alucore) cephe kaplamaları, yangına dayanıklı, kurşun geçirmez veya anti-terör tipi özel alüminyum doğramalar, çeşitli alüminyum veya paslanmaz çelik döner kapılar, katlanan, kayan ve toplanan kapılar özel taşıyıcılı cam cephe ve duvarlar, her türlü cam kapılar, panik çıkışlar, özel ışıklıklar ve cam çatılar ve bunlar için gereken her türlü çelik konstrüksiyon, bu yelpazenin önemli ürünlerindendir.Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme gösteren firmamız bugün bölgesinde kendi sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Bu başarının kazanılmasında firmamızın aşağıda özetlenen temel değerleri önemli rol oynamıştır.Başta dürüstlük olmak üzere etik değerlere öncelik verilmesi,Temel kültür değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu bir çalışma ortamının sağlanması,Teknolojinin sürekli izlenmesi ve rekabette karşılaştırılmanın dünya firmaları ile yapılması,Yönetici kadronun kendini adayarak olağanüstü çalışma temposu,Kalitenin sürekli iyileştirilmesi,Müşteri odaklı yönetim,Tüm çalışma arkadaşlarımızın sürekli geliştirilmesi,Firma içinde, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve personelimizle olan ilişkilerimizde şeffaflık ve katılımcılığınteşvik edilmesi,Firma içinde hoşgörülü ve demokratik bir ortamda herkesin ekip ruhu içinde yönetime ve denetime katılması.SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti.müşterilerinin açık olarak dile getirdiği veya getirmediği tüm beklentilerine tam ve doğru cevap verebilen, tanınan ve saygı duyulan bir firmadır.

SÜR-AL Alüminyum, tüm faaliyetlerinde göstermiş olduğu “sürekli gelişme ve iyileşme” başarısından dolayı 2004 yılında TSE’den hizmet yeterlilik kalite belgesi almaya, 2007 yılında ISO 9001 kalite yönetim belgesi almaya hak kazanmıştır. SÜR-AL Alüminyum, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet verebilmek, müşterilerin ürün kalitesi ve performans beklentilerini sürekli karşılayarak memnuniyetlerini arttırmak için, Kalite Yönetim Sistemini sürdürmeyi ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktadır.Projelendirmeden, uygulama sonrası hizmete kadar işin her sürecinde en önemli prensipleri “kaliteli hizmet”, “müşteri memnuniyeti”, ve “zamanında iş teslimi”dir. Tüm çalışanları için bir okul özelliği taşımaktadır. Teknik ve idari kadrosu, alüminyum sektöründe deneyimli, yetenekli ve profesyoneldir. Firmanın amacı pazarda payını arttırmak ve “tercih edilecek firma” düşüncesini yaymaktır.SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti. müşterilerine her zaman, binalarına ve mimarilerine en uygun sistemler ile çözümleri önermektedir. Böylece SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti. ‘in yaptığı.uygulamalar hem ekonomik, hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olmaktadır. Uygulamalarda ekonomi sağlamak adına proje gerekliliklerinden taviz vermeden uluslararası standartlarda malzeme ve üretim ile binanın bulunduğu yerin koşullarına dayanıklı hale getirilmektedir. Gereğinde, iş ortakları ile binaya özel çözümleri üretmekte, bunları test etmekte ve uygulamaktadır. İhtiyaçları en doğru malzeme ve ekipmanlar ile çağın gerektirdiği modern anlayışla çözüme ulaştırmak SÜR-AL Alüminyum Ltd.Şti.’ nin ilkesi olmuştur. SÜR-AL Alüminyum Ltd. Şti.doğru malzeme, gelişmiş teknoloji kullanımını desteklemek, müşterilerine en iyi uygulamaları sunabilmek için, 2003 yılından bu güne giydirme cephe ve alüminyum doğramada kaliteli ürünleri ile marka olmuş ÇUHADAROĞLU Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.’ nin EGE bölgesi uygulayıcı bayisi olarak faaliyetine devam etmektedir.Şirketimizi bu günlere taşıyan siz değerli müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza gönülden teşekkürler.