01 / 01

montaj

MONTAJ ınstallatıon

MONTAJ

Fikirleri, sanat eserine dönüştürüyoruz..

Kurulduğu günden itibaren kemiklemiş bir kadro ile yoluna devam eden firmamız kendi bünyesinden yetiştirdiği montaj personeli ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız montaj taşeronları ile şantiyelerde insan faktöründen kaynaklanabilecek hataları minimuma indirgeyecek şekilde montaj yapmaktadır.
Yurtiçi ve yurt dışında yüzlerce proje tamamlamış pek çok montaj yapmış olan ekibimiz, farklı coğrafyalarda ve birbirinden farklı iklimlerde montajı en doğru ve hızlı bir şekilde yapmaktadır .
Güvenlikten ödün vermeyen firmamız, elemanlarının her birinin sağlık ve iş güvenliğini sağlamayı önemli bir sorumluluk olarak üstlenmiştir. Personelimiz şantiyelerde güvenlik için gereken kişisel koruyucu ekipmanlar ile çalışmaktadır. Fabrikada ya da iş sahasında yaşanabilecek en küçük iş kazalarına engel olabilmek için tüm çalışanlarımız periyodik olarak doktor kontrolünden geçmekte iş güvenliği için hizmet içi eğitimler almaktadır. Amacımız ISO 9001 Kalite Güvence İş Talimatları doğrultusunda herkesin bu kurallara uygun çalışmasını sağlamaktadır.

Bilgi

Deneyim

Deneyim ISO 9001 Kalite Güvencesi