01 / 01

Projelendirme

Projelendirme Project

Projelendirme

Fikirleri, sanat eserine dönüştürüyoruz..

Alüminyum cephe sektöründe tecrübe sahibi olan firmamız; uzman kadrosu, pek çok projeye imza atmış olmanın getirdiği engin deneyimi, malzeme bilgisi ve son teknolojiye uygun projelendirme alt yapısı ile her projeye en uygun cephe çözümleri ile yanıt vermeyi hedefler.
Proje departmanımız deneyimli proje liderleri öncülüğünde, projeleri anahtar teslim olarak başlangıcından işverene teslim edilmesine kadar yürütürler. Projelerin ihtiyaçları doğrultusunda , standart sistemler kullanılabildiği gibi, projeye özel detaylar ve sistemler de tasarlanıp uygulanmaktadır.
Projenin teklif aşamasında başlayan süreç; işveren, mimar ve danışman gibi proje sahipleriyle birebir iletişimde olarak devam eder. Prensip detayların hazırlanması , statik hesaplamalar, test& mock-up talep ediliyorsa yapılması ile projelendirme başlar ve onayların alınmasıyla bu süreci imalat çizimleri takip eder.
Projelendirme, imalat çizimleri ve bir çok imalatın firma bünyesinde yapılıyor olması , projelendirme esnasında işveren talebi yönünde bir takım esnemelere ya da projede değişiklikler olursa revizyonların hızlı yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Deneyim

Malzeme Bilgisi

Son Teknoloji kullanımı